Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Осична
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
04 Липня 2022 р

РОЗКЛАД УРОКІВ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

     понеділок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    9  клас

Час

Режим проведення

Посилання

Учитель

1

Мистецтво

9.00-930

Синхронно

https://meet.google.com/eos-pksk-ydu

Шевчук О.П.

2

Алгебра

9.40-10.10

Синхронно

https://meet.google.com/oew-xeqv-kdi 

Бердій С.М.

3

Заруб. літ.

10.20-1050

Синхронно

https://meet.google.com/tzs-rygb-aya

Коломієць Т.В.

4

Географ/Істор.

11.00-11.30

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos  

https://meet.google.com/ohc-ebro-cff 

Камінська Н.С.

Азіатцева О.М.

5

Англ.мова

12.00-12.30

Синхронно

https://meet.google.com/ohc-ebro-cff 

Азіатцева О.М.

6.

Фізика

12.40-13.10

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos  

Камінська Н.С.

7.

Фізкультура

13.20-13.50

Синхронно

https://meet.google.com/eos-pksk-ydu

Шевчук О.П.

вівторок

1

  Географія

9.00-930

Сннхронно

https://meet.google.com/ohc-ebro-cff 

Азіатцева О.М

2

Геометрія

9.40-10.10

Синхронно

https://meet.google.com/oew-xeqv-kdi  Бердій С.М.

3

Хімія

10.20-1050

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos 

Камінська Н.С.

4

Укр. мова

11.00-11.30

Синхронно

https://meet.google.com/tzs-rygb-aya

Коломієць Т.В.

5

Основи здор.

12.00-12.30

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos 

Камінська Н.С.

6.

Укр.літ.

12.40-13.10

Синхронно

https://meet.google.com/tzs-rygb-aya 

 Коломієць Т.В.

7.

Інформатика

13.20-13.50

Синхронно

  https://meet.google.com/uez-qriy-xqb 

Гнатюк О.В.

середа

1

Біологія

9.00-930

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos 

Камінська Н.С.

2

Укр. мова

9.40-10.10

Синхронно

https://meet.google.com/tzs-rygb-aya

Коломієць Т.В.

3

Фізкультура

10.20-1050

Синхронно

https://meet.google.com/eos-pksk-ydu

Шевчук О.П.

4

Алгебра

11.00-11.30

Синхронно

  https://meet.google.com/oew-xeqv-kdi  

Бердій С.М.

5

Укр. літ.

12.00-12.30

Синхронно

https://meet.google.com/tzs-rygb-aya

Коломієць Т.В.

6.

Історія Укр.

12.40-13.10

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos 

Камінська Н.С.

7.

Нім. мова

13.20-13.50

Синхронно

https://meet.google.com/kmw-qkmh-ije

Волинець Л.Д.

четвер

1

Нім. мова 

9.00-930

Синхронно

https://meet.google.com/kmw-qkmh-ije

Волинець Л.Д.

2

Геометрія

9.40-10.10

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos  

Камінська Н.С.

3

Англ. мова

10.20-1050

Синхронно

https://meet.google.com/ohc-ebro-cff 

Азіатцева О.М

4

Фізика

11.00-11.30

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos 

Камінська Н.С.

5

Заруб. літ.

12.00-12.30

Синхронно

https://meet.google.com/tzs-rygb-aya

Коломієць Т.В.

.6.

Інформатика

12.40-13.10

Синхронно

 https://meet.google.com/uez-qriy-xqb 

Гнатюк О.В.

7.

Історія  всесв.

13.20-13.50

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos 

Камінська Н.С.

п`ятниця

1

Осн.правозн.

9.00-930

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos 

Камінська Н.С.

2

Хімія

9.40-10.10

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos  

Камінська Н.С.

3

Труд. навчан.

10.20-1050

Синхронно

 

Волинець Р.Д.

4

Труд. навчан.

11.00-11.30

Синхронно

https://meet.google.com/eos-pksk-ydu

Шевчук О.П.

5

Фізкультура  

12.00.-12.30

Синхронно

https://meet.google.com/oew-xeqv-kdi 

Бердій С.М.

6

Біологія

12.40-13.10

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos 

Камінська Н.С.

7.

Фізика

13.20-13.50

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos  

Камінська Н.С.

РОЗКЛАД  уроків для 9класу з 14.03.2022 року (дистанційне навчання)

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *