Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Осична
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
05 Липня 2022 р

РОЗКЛАД УРОКІВ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

     понеділок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    8  клас

Час

Режим проведення

Посилання

Учитель

1

Фізика

9.00-930

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos 

Камінська Н.С.

2

Біологія

9.40-10.10

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos  

Камінська Н.С.

3

Англ.мова

10.20-1050

Синхронно

https://meet.google.com/ohc-ebro-cff 

Азіатцева О.М.

4

Алгебра

11.00-11.30

Синхронно

https://meet.google.com/oew-xeqv-kdi

Бердій С.М.

5

Укр./ Зар.літ.

12.00-12.30

Синхронно

https://meet.google.com/oew-xeqv-kdi 

https://meet.google.com/tzs-rygb-aya 

Коломієць Т.В.

6.

Мистецтво

12.40-13.10

Синхронно

https://meet.google.com/eos-pksk-ydu

Шевчук О.П.

7.

Фізкультура

 

 

https://meet.google.com/eos-pksk-ydu

Шевчук О.П.

вівторок

1

Істор. України

9.00-930

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos  

Камінська  Н.С.

2

Хімія

9.40-10.10

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos  

Камінська Н.С.

3

Укр. мова

10.20-1050

Синхронно

https://meet.google.com/oew-xeqv-kdi

Бердій С.М.

4

Географія

11.00-11.30

Синхронно

 https://meet.google.com/ohc-ebro-cff 

Азіатцева О.М

5

Геометрія

12.00-12.30

Синхронно

https://meet.google.com/oew-xeqv-kdi 

 

Бердій С.М.

6.

Інформатика

12.40-13.10

Синхронно

https://meet.google.com/uez-qriy-xqb 

Гнатюк О.В.

 

 

 

 

 

 

середа

1

Заруб.літ.

9.00-930

Синхронно

https://meet.google.com/tzs-rygb-aya 

Коломієць Т.В.

2

Алгебра

9.40-10.10

Синхронно

https://meet.google.com/oew-xeqv-kdi 

Бердій С.М.

3

Фізкультура

10.20-1050

Синхронно

https://meet.google.com/eos-pksk-ydu

Шевчук О.П.

4

Інформатика

11.00-11.30

Синхронно

 https://meet.google.com/uez-qriy-xqb 

Гнатюк О.В.

5

Біолог/Фізика

12.00-12.30

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos 

Камінська Н.С.

6.

Укр.літ.

12.40-13.10

Синхронно

https://meet.google.com/oew-xeqv-kdi 

Бердій С.М.

 

 

 

 

 

 

четвер

1

Історія  всесв.

9.00-930

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos 

Камінська Н.С.

2

Англ. мова

9.40-10.10

Синхронно

https://meet.google.com/ohc-ebro-cff 

Азіатцева О.М.

3

Нім. мова

10.20-1050

Синхронно

https://meet.google.com/kmw-qkmh-ije

Волинець Л.Д.

4

Геометрія

11.00-11.30

Синхронно

https://meet.google.com/oew-xeqv-kdi 

Бердій С.М.

5

Географія

12.00-12.30

Синхронно

https://meet.google.com/ohc-ebro-cff 

Азіатцева О.М.

.6.

Основи здор.

12.40-13.10

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos 

Камінська Н.С.

 

 

 

 

 

 

п`ятниця

1

Нім мова

9.00-930

Синхронно

https://meet.google.com/kmw-qkmh-ije

Волинець Л.Д.

2

Укр.мова

9.40-10.10

Синхронно

https://meet.google.com/oew-xeqv-kdi 

Бердій С.М.

3

Труд. навчан.

10.20-1050

Асинхронно

https://meet.google.com/phx-oqir-qky  

Волинець Р.Д.

4

Труд. навчан.

11.00-11.30

Синхронно

https://meet.google.com/eos-pksk-ydu

Шевчук О.П.

5

Хімія

12.00.-12.30

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos  

Камінська Н.С.

6

Фізкультура

12.40-13.10

Синхронно

https://meet.google.com/eos-pksk-ydu

Шевчук О.П.

 

 

 

 

 

 

РОЗКЛАД  уроків для 8 класу з 14.03.2022 року (дистанційне навчання)

 

 

 

Логін: *

Пароль: *