Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Осична
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
05 Липня 2022 р

РОЗКЛАД УРОКІВ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

     понеділок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   6 клас

Час

Режим проведення

Посилання

Учитель

1

Нім.мова

9.00-930

Синхронно

https://meet.google.com/kmw-qkmh-ije 

Волинець Л.Д.

2

Фізкультура

9.40-10.10

Синхронно

https://meet.google.com/eos-pksk-ydu

Шевчук О.П.

3

Історія

10.20-1050

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos  

Камінська Н.С.

4

Муз. мист.

11.00-11.30

Синхронно

https://meet.google.com/eos-pksk-ydu

Шевчук О.П.

5

Математика

 

Синхронно

https://meet.google.com/mpb-jmak-xbj

Загороднюк А.С.

 

 

 

 

 

 

 

вівторок

1

Укр.літ./Зар.літ.

9.00-930

Синхронно

https://meet.google.com/kmw-qkmh-ije 

Волинець Л.Д.

2

Англ.мова

9.40-10.10

Синхронно

https://meet.google.com/ohc-ebro-cff 

Азіатцева О.М.

3

Укр.мова

10.20-1050

Синхронно

https://meet.google.com/tzs-rygb-aya 

 Коломієць Т.В.

4

Труд.навчання

11.00-11.30

Синхронно

https://meet.google.com/phx-oqir-qky  

Волинець Р.Д.

5

Труд.навчання

12.00-12.30

Синхронно

 

 

 

 

 

 

 

 

 

середа

1

Фізкультура

9.00-930

Синхронно

https://meet.google.com/eos-pksk-ydu

Шевчук О.П.

2

Біологія

9.40-10.10

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos  

Камінська Н.С.

3

Укр. мова

10.20-1050

Синхронно

https://meet.google.com/tzs-rygb-aya 

Коломієць Т.В.

4

Математ.

11.00-11.30

 

https://meet.google.com/mpb-jmak-xbj

Загороднюк А.С.

5

Географія

12.00-12.30

Синхронно

https://meet.google.com/unz-fwpa-mgy

Филипчук Н.І.

 

6.

Осн.здоров’я

 

 

https://meet.google.com/mpb-jmak-xbj

Загороднюк А.С.

четвер

1

Укр. мова

9.00-930

Синхронно

https://meet.google.com/tzs-rygb-aya 

Коломієць Т.В.

2

Укр.літ.

9.40-10.10

Синхронно

https://meet.google.com/tzs-rygb-aya 

Коломієць Т.В.

3

Історія/Біологія

10.20-1050

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos  

Камінська Н.С.

4

Англ.мова

11.00-11.30

Синхронно

https://meet.google.com/ohc-ebro-cff 

Азіатцева О.М.

5

Інформатика

12.00-12.30

Синхронно

https://meet.google.com/hsj-cmad-yru

Ладнюк Л.А.

 

 

 

 

 

 

 

п`ятниця

1

Фізкультура

9.00-930

Синхронно

https://meet.google.com/eos-pksk-ydu

Шевчук О.П.

2

Обр.мистецтво

9.40-10.10

Синхронно

https://meet.google.com/phx-oqir-qky  

Волинець Р.Д.

3

Нім. мова

10.20-1050

Синхронно

https://meet.google.com/kmw-qkmh-ije 

Волинець Л.Д.

4

Зар. літ.

11.00-11.30

Синхронно

https://meet.google.com/kmw-qkmh-ije 

Волинець Л.Д.

5

Математика

12.00.-12.30

Синхронно

https://meet.google.com/mpb-jmak-xbj

Загороднюк А.С.

 

6

Географія

12.40-13.20

Смнхронно

https://meet.google.com/unz-fwpa-mgy

Филипчук Н.І.

РОЗКЛАД  уроків для 6класу з 14.03.2022 року (дистанційне навчання)

 

Логін: *

Пароль: *