Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Осична
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
05 Липня 2022 р

РОЗКЛАД УРОКІВ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

     понеділок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   5 клас

Час

Режим проведення

Посилання

Учитель

1

Англ. мова

9.00-930

асинхронно

 https://meet.google.com/ohc-ebro-cff 

Азіатцева О.М.

2

Фізкультура

9.40-10.10

Синхронно

https://meet.google.com/eos-pksk-ydu  Шевчук О.П.

3

Математика

10.20-1050

Синхронно

https://meet.google.com/mpb-jmak-xbj

Загороднюк А.С.

4

Муз. мист.

11.00-11.30

Синхронно

https://meet.google.com/eos-pksk-ydu 

Шевчук О.П.

5

Укр.літ/Зар.літ

12.00-12.30

Асинхронно

 

 

 

 

 

 

 

 

 

вівторок

1

Укр.літ/Зар.літ

9.00-930

Синхронно

https://meet.google.com/tzs-rygb-aya 

https://meet.google.com/kmw-qkmh-ije

Коломієць Т.В.

Волинець Л.Д.

2

Укр. мова

9.40-10.10

Синхронно

https://meet.google.com/tzs-rygb-aya  Коломієць Т.В.

3

Математика

10.20-1050

Синхронно

https://meet.google.com/mpb-jmak-xbj

Загороднюк А.С.

4

Труд.навчання

11.00-11.30

Синхронно

 

Волинець Р.Д.

5

Природознавст.

12.00-12.30

Синхронно

https://meet.google.com/unz-fwpa-mgy

Филипчук Н.І.

 

 

 

 

 

 

 

середа

1

Фізкультура

9.00-930

Синхронно

https://meet.google.com/eos-pksk-ydu 

Шевчук О.П.

2

Нім. мова

9.40-10.10

Синхронно

https://meet.google.com/kmw-qkmh-ije

Волинець Л.Д.

3

Заруб. літ.

10.20-1050

Синхронно

https://meet.google.com/kmw-qkmh-ije

Волинець Л.Д.

4

Укр. мова

11.00-11.30

Синхронно

https://meet.google.com/tzs-rygb-aya 

Коломієць Т.В.

5

Основи  здор.

12.00-12.30

Синхронно

https://meet.google.com/mpb-jmak-xbj

Загороднюк А.С.

 

 

 

 

 

 

 

четвер

1

Англ.мова

9.00-930

Синхронно

https://meet.google.com/ohc-ebro-cff 

Азіатцева О.М.

2

Математика

9.40-10.10

Синхронно

https://meet.google.com/mpb-jmak-xbj

Загороднюк А.С.

3

Укр. мова

10.20-1050

Синхронно

https://meet.google.com/tzs-rygb-aya 

Коломієць Т.В.

4

Інформат.

11.00-11.30

Синхронно

https://meet.google.com/hsj-cmad-yru Ладнюк Л.А.

5

Образ.мист.

12.00-12.30

Синхронно

https://meet.google.com/phx-oqir-qky  

Волинець Р.Д.

 

 

 

 

 

 

 

п`ятниця

1

Фізкультура

9.00-930

Синхронно

https://meet.google.com/eos-pksk-ydu 

Шевчук О.П.

2

Нім. мова

9.40-10.10

Синхронно

https://meet.google.com/kmw-qkmh-ije

Волинець Л.Д.

3

Природозн.

10.20-1050

Синхронно

https://meet.google.com/unz-fwpa-mgy

Филипчук Н.І.

4

Історія Укр.

11.00-11.30

Синхронно

 

https://meet.google.com/trf-qagj-bos  

Камінська Н.С.

5

Укр. літ.

12.00.-12.30

Синхронно

https://meet.google.com/tzs-rygb-aya 

Коломієць Т.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://meet.google.com/kmw-qkmh-ije  - Волинець Л.Д.

https://meet.google.com/tzs-rygb-aya   - Коломієць Т.М.

  https://meet.google.com/mpb-jmak-xbj- Загороднюк А.С.

https://meet.google.com/pmo-cjff-sjn  -   Камінська Н.С.

https://meet.google.com/eos-pksk-ydu  -  Шевчук О.П.

       

Логін: *

Пароль: *